Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji „Szpital Pluszowego Misia” – zebrane przez nas zabawki trafiły do dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie,  umilając im proces leczenia i trudny pobyt w szpitalu.

 

Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji „Herbatka dla Seniora”, a szczególne podziękowania składamy Rodzicom Igi z IV grupy. Celem zbiórki była pomoc Podopiecznym z Domu Pomocy Społecznej „Kalina” oraz integracja międzypokoleniowa. Dzięki zaangażowaniu rodziców i przedszkolaków udało się zebrać różnego rodzaju herbaty, które umilą seniorom długie, zimowe wieczory.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w projekcie „Rodzice z pasją” i spędzili miło czas z przedszkolakami oraz podzielili się z dziećmi swoją wiedzą i zainteresowaniami.

Grupa I – mama Ali S. piekła z dziećmi pierniczki

Grupa II – mama Jasia i babcia Hani S. piekły z dziećmi pierniczki

Grupa III – mama Damiana przeprowadziła zajęcia o żółwiach,  tata Kuby G. opowiedział o zawodzie policjanta, rodzice Maćka przeprowadzili warsztaty muzyczne

Grupa IV – tata Michalinki przeprowadził zajęcia o żabkach, mama Julki opowiedziała o pracy pielęgniarki, mama Jasia zapoznała dzieci z zawodem lekarza, a mama Marcela piekła z dziećmi pierniczki

Grupa VI – tata Marysi opowiedział o zawodzie górnika

Grupa VII – mama Mikołaja piekła z dziećmi pierniczki, mama Frania przeprowadziła zajęcia dotyczące psów, mama i siostra Frania przeprowadziła zajęcia plastyczne

 

Dziękujemy rodzicom i dzieciom, którzy brali udział w przedszkolnym konkursie plastycznym i wykonali przepiękne ozdoby choinkowe, które posłużyły do udekorowania przedszkolnej choinki.

 

Składamy najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy uznania dla rodziców z grupy III, którzy przygotowali dla dzieci z przedszkola przedstawienie pt. „Mikołaj spełnia marzenia” i dostarczyli tym samym ogrom radości i szczęścia.

Powered by joomla.

Kontakt

Przedszkole nr 56

ul. Kurantowa 3

tel.:   81 741-31-96

20-838 Lublin

Więcej

 

Inne

logo bip2 

 

 

 

 

 

RODO

 

Klauzula Informacyjna